Hakkımızda

Onur Balık Restaurant olarak müşterilerimize daima en iyi hizmeti ve sunumu gerçekleştirmek için yıllardır değişmeyen tek yerinde Mimarsinan sahilinin kenarında devamlı yenilikçi zengin menüsü ile hizmet vermeye devam ediyoruz.

”Balık Yalnızca Deniz Kenarında Yenir” sloganıyla, fasıl eşliğinde lezzetli menüsüyle müşterilerimize en iyi hizmeti vererek samimi bir ortamda müşterilerimizi ağırlıyoruz.

Özenli hizmet, güler yüzlü servis, kaliteli bir eğlence anlayışı ve tadına doyulmaz bir balık keyfi için Onur Balık Restaurant olarak dört mevsim boyunca balık sevenleri işletmemize bekliyoruz.

Birbirinden lezzetli deniz ürünleri, mezeleri, alternatif menüleri, doyumsuz deniz manzarası ve huzurlu ortamımızla Onur Balık Restaurant ailesi olarak balık keyfini eksiksiz yaşatıyoruz.

Büyükçekmece Mimarsinan sahiline ayak bastığınızda sizi karşılayan pek çok balık restaurantı ve balıkçı kayığı göreceksiniz.

Keyifli bir balık akşamı için deniz manzarası olan mekanlar her zaman tercih edilir.

Büyükçekmece Mimarsinan’da balık denince akla gelen ilk isim tabiki ”Onur Balık” olacaktır.

İstanbul’lun en güzel ve en sakin ilçelerinden birinde Büyükçekmece’de Mimarsinan Sahili’nde değerli müşterilerimize yıllardır hizmet vermekten mutluk duyuyoruz.